Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intocmire documentatie cadastrala necesare inscrierii in cartea funciara a orasului Voluntari a dreptului de proprietate in favoarea orasului Voluntari pentru urmatoarele strazi de pe raza orasului Voluntari: Harsova, Horia (tronson 1), Scarlat Lambrino, Serban Cantacuzino, Ramnic, Topolovat. In vederea finalizarii achizitiei, ofertantul va intocmi oferta financiara si va completa, stampila si semna formularele existente in sectiunea “Documente atasate”. Oferta va fi transmisa la adresa de e-mail investitii@primaria-voluntari.ro. Termen limita: 19.05.2020, ora 12,00
- Număr anunț
- DA25624627
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- SURVEY & TOPO CONSTRUCT SRL (CUI 23611119)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.100 RON
- Valoare atribuită
- 11.100 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.