Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei de preturi 5782/27.03.2020. Pretul este maximal.

Număr anunț
DA25627608
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
ACUSTA OFFICE SRL (CUI 32272941)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.622 RON
Valoare atribuită
54.622 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.622 RON

din 54.622 RON estimat