Atribuită Cumpărare directă

Gazduire si administrare pagina web pe baza de abonament lunar.

Număr anunț
DA25618018
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BLUE SOFT SRL (CUI 15555514)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.148 RON
Valoare atribuită
1.148 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.148 RON

din 1.148 RON estimat