Atribuită
Cumpărare directă
17-1-7 Adeverinta (pentru elevi) - carnet 100 file 1 crn 17-1-10 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare 50 buc 17-2-4 Registru matricol pentru licee, scoli de arte si meserii, anul de completare - coperta caserata-mucava 3 buc 17-2-8 Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII) - 39 elevi - coperta caserata-mucava 9 buc 17-2-8/a Catalogul clasei (scoli profesionale,de arte si meserii, etc) - 39 elevi - coperta caserata-mucava 8 buc 17-2-8/b Catalogul clasei (invatamant postliceal si de maistri) - 39 elevi - coperta caserata-mucava 3 buc 17-2-5 Registru matricol pentru scolile postliceale / de maistri - coperta carton duplex 1 buc 17-2-17 Adresa de instiintare a parintilor privind absentele nemotivate ale elevilor - carnet 100 file 1 crn 17-6-26 Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii, primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor (pentru licee, grupurile scolare, scoli de arte si meserii)-coperta caserata-mucava - 100 file 3 buc 17-7-2 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - 100 file 2 buc 17-7-3 Condica prezenta personal auxiliar 1 buc 17-7-6 Registru pentru inspectii scolare - 100 file 1 buc 14-2-1 Registru intrare - iesire 2 buc
- Număr anunț
- DA25601949
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI (CUI 4971928)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842,85 RON
- Valoare atribuită
- 842,85 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.