Atribuită Cumpărare directă

Întocmire referat de consultanță, planuri topografice, suprapuneri pentru identificarea unui imobil în plan cadastral și/sau topografic, pentru obiectivul de investiții ”Reabilitare, modernizare și extindere Grădiniță din localitatea Valchid”.

Număr anunț
DA25629631
Autoritate contractantă
COMUNA HOGHILAG (PRIMARIA COMUNEI HOGHILAG) (CUI 4241230)
Furnizor / câștigător
Anderco Sergiu George (CUI 26143888)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
16.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat