Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea si montarea a 5 Echipamente de fitness, dupa cum urmeaza : aparat dezvoltare muschi picioare si piept – 1 buc; aparat simulator mers simplu – 1 buc; aparat multifunctional persoane cu dizabilitati – 1 buc; aparat simulator alergare – 1 buc; aparat interior – exterior picioare – 1 buc., pentru zona Aleea Dichiu si gard metalic cu panouri – aproximativ 60 ml., pentru locul de joaca de pe Aleea Dichiu - Cartier Izvor, oras Sinaia. Transportul si montajul sunt gratuile si sunt incluse in pretul ofertei.
- Număr anunț
- DA25608527
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINAIA (Primaria Orasului Sinaia) (CUI 2844103)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.300 RON
- Valoare atribuită
- 33.300 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.