Atribuită Cumpărare directă

STERGATOR HM SCALA 550 ANTHR.(007)80X120 BUC 5,00 72,49 304,58 57,87 20 7027662 BANDA GALBEN NEGRU 100 ML EB19 BUC 2,00 9,09 15,28 2,90 30 5003791 BANDA MASCARE 80C 30MMX45M BUC 1,00 7,45 6,26 1,19

Număr anunț
DA25624463
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,12 RON
Valoare atribuită
326,12 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,12 RON

din 326,12 RON estimat