Atribuită Cumpărare directă

registru casa 4 buc., foi materiale utilizate pacient 5000 buc.,registru CT 5 buc., registru radiologie 5 buc., documente cumulative 2 buc., registru intrare iesire 1 buc., plicuri 15000 bu

Număr anunț
DA25636192
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA KRONOS S.R.L. (CUI 19241700)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.682 RON
Valoare atribuită
1.682 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.682 RON

din 1.682 RON estimat