Atribuită
Cumpărare directă
Hosting website pe site-uri Google Compute Engine. Spatiu de stocare 20 GB, trafic nelimitat. Mentenanta website si update-uri de informatie in maxim 24 ore de la solicitare Asistenta IT se face exclusiv prin email. Hosting si mentenanta site web: 1000 lei /an si include: - Gazduirea pe servere securizate a paginii web a primariei - update-uri pentru aplicatiile suport pentru site-ul primariei ( Ubuntu, Nginx, MySQL, PHP, Wordpress) - implementare politica de cookie si GDPR conform specificatiilor furnizate de responsabilul cu protectia datelor (DPO) desemnat de Beneficiar - implementare sistem Monitor Oficial Dezvoltari suplimentare si updateuri: 100lei/ora - Implementare functionalitati noi solicitate de catre beneficiar - Modificari design site, modificari de structura si continut
- Număr anunț
- DA25613109
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoare (Consiliul Local Izvoare) (CUI 4553410)
- Furnizor / câștigător
- DEVOPS PROFESSIONAL SERVICES S.R.L. (CUI 39161517)
- Cod CPV
- 72415000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.