Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita urmatoarele produse: - disc abraziv 180x6x22,2 - 10 buc; - disc lamelar 115x22,2 - 30 buc; - saiba plata 8x30 - 1000 buc; - nituitor popnituri 9,5 - 10 inch - 3 buc; - banda de montaj Ø8 - 10 buc; - disc debitare (flex) metal 125x1.6x22 - 50 buc; - disc debitare (flex) metal 230x1.9x22 - 20 buc; - pensula 50 mm - 20 buc; - saiba plata 10x30 - 1000 buc; - banda de montaj Ø10 - 10 buc.
- Număr anunț
- DA25632468
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI 17962824)
- Cod CPV
- 14811200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,99 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.