Atribuită Cumpărare directă

Piulita M4 cu autoblocare /pachet

Număr anunț
DA25635201
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
EURO ROAD BUILD S.R.L. (CUI 28400341)
Cod CPV
44531600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.601,56 RON
Valoare atribuită
2.601,56 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.601,56 RON

din 2.601,56 RON estimat