Atribuită Cumpărare directă

MAXX2 BRIAL 2X5L -Detergent super umectant pentru curatarea suprafetelor si geamurilor

Număr anunț
DA25639339
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.882,95 RON
Valoare atribuită
1.882,95 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.882,95 RON

din 1.882,95 RON estimat