Atribuită Cumpărare directă

Pentru comenzile de peste 10.000 RON + TVA, transportul este inclus in pret. In cazul unei cereri mai mici, transportul sacilor CADE IN SARCINA CUMPARATORULUI. 40 litri - Sac deșeuri infecțioase Dimensiune: 60 x 60 cm Grosime: 70 microni Pliuri: 2 x 10 cm Mod ambalare: BAX Culoare: galben Inscripționare: culoare negru Cantitate minimă comandă: 1 BAX Saci pentru deșeuri infecțioase, folosiți la depozitarea deșeurilor contaminate, inclusiv cele provenite de la tratarea pacienților infectați cu COVID-19, în vederea incinerării. Menționăm că în aceasta perioadă, toate deseurile, inclusiv cele menajere, provenite din secțiile pacienților infectați cu COVID-19 sunt considerate deșeuri cu risc biologic și trebuie depozitate și incinerate. Sacii sunt conformi cu Ordinul Ministerul Sănătății nr. 1226 din 3 decembrie 2012. Sacii sunt prevăzuți cu sfoară detașabilă de legare în pliul lateral.

Număr anunț
DA25630752
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
EDM RECYCLING SRL (CUI 36401852)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat