Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie toaleta:sapun lichid sano 4 L=12 bid;dezinfectant domestos 750 ml=20 buc;detartrant fl 1 L=10 buc;crema de curatat Cif/Sano=10 buc;det. pardoseala igienol 4 L=10 bid; odorizant wc Bref=60 buc;pastile pisoar=30 buc;hartie igienica 3 str=400 role;lavete universale 3/set=10 buc;manusi menaj=18 per;dezinfectant maini 250 ml=20 buc;mop 250 ml cu coada=6 buc;matura pvc cu coada=2 buc;faras plastic cu coada=2 buc;saci 35 L cu snur=18 role;saci 240 L=6 role;odorizant incapere Glade priza=1 buc;rezerva glade=2 buc;det geam ava 750 ml=4 buc;odorizant pardoseala 200 ml=6 buc;perie wc cu suport=3 buc;galeata 15 Lcu storcator=1 buc
- Număr anunț
- DA25627925
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.243,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.243,65 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.