Atribuită Cumpărare directă

Cafea boabe amestec arabică și robustă 1kg, lapte condensat pentru cafea 10 bucx7.5 g, Zahăr pliculețe 200 buc x 5 gr, paletine 100 buc./set.

Număr anunț
DA25640131
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,84 RON
Valoare atribuită
721,84 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,84 RON

din 721,84 RON estimat