Atribuită
Cumpărare directă
5996223283809 SURUB GIPSCARTON 3.5*35 ( 500 BUC ) CUTII 1.00*17.65 6984000118177 DIBLU CUI MONT SURUB 6*60 SET 1.00*14.29 MATCTII1762 BCA Y 25*20*60 BUC 6.00*13.03 MATCTII1853 AD BCA ADEPLAST 25 KG SAC 2.00*15.97 MATCTII2732 MORTAR KLASIKO 30 KG SAC 2.00*14.29 MATCTII867 PROFIL GC CD 60 3M BUC 4.00*7.56 MATCTII467 GC KNAUF 12.5*1200*2600*BUC 1.00*21.01 MATCTII539 IPSOS RIGIPS 25 KG SAC 1.00*56.30 MATCTII2097 IPSOS CONSTRUCTII 25 KG SAC 1.00*13.03 MATCTII2725 MORTAR TINCI ADEPL 25 KG SAC 2.00*15.55 20.00*0.21 mai putin
- Număr anunț
- DA25624752
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,27 RON
- Valoare atribuită
- 322,27 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.