Atribuită
Cumpărare directă
CLESTE PORTELECTROD PT SUDURA 300A CPE300 1BUC X 20.9244 BUTELIE GAZ MAXIPRO MIX PROVIDUS 210GR/400M 2BUC X 26.8067 CLESTE SUDURA MASA CU ARC 315A 66921 1BUC X 25.1261 BUTELIE GAZ CU VALVA 425GR PROVIDUS 1BUC X 28.5714 ELECTROZI INOX 308L 3.2X350 1.90KG X 70.1681 ARZATOR GAZ YT-36709 1BUC X 64.6218 ELECTROZI INOX 308L 2.5MM 1KG MONOLITH 2BUC X 51.6807 BEC LED E27 T30W 6500K PT. EXTERIOR QUARK 2BUC X 26.0504
- Număr anunț
- DA25632316
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481,63 RON
- Valoare atribuită
- 481,63 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.