Atribuită Cumpărare directă

1. CAMERA EXTERIOR IP FULL HD, MODEL OP HD 3MP , 6 BUC. x 240,00 LEI= 1.440,00 LEI 2. CABLU FTP CU SUFA, MODEL OP 6E, 500 BUC. x 3,50 LEI = 1.750,00 LEI 3. CABLU ALIMENTARE, MODEL OP MYYM 2X1.5, 50 BUC x2,80 LEI = 140, 00 LEI 4.VIDEO BALOON, MODEL OP AHD, 6 BUC. x 54,00 LEI = 324,00 LEI 5.ALIMENTATOR IN COMUTATIE, MODEL OP 12V/4Ah, 6 BUC. x 63,00 LEI = 378,00 LEI 6. DOZA EXTERIOR, MODEL OP 180x110, 6 BUC. x 28,00 LEI = 168,00 LEI 7. MUFE ALIMENTARE, MODEL OP. ALIM., 12 BUC. x 5,00 LEI = 60 LEI 8. MATERIAL AUXILIAR, MODEL: BRIDE, DIBLURI, HOLSURUBURI = 400,00 LEI 9. MANOPERA = 1.200,00 LEI TOTAL: 5.860,00 (FARA TVA)

Număr anunț
DA25625541
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PROTECTION (CUI 32956052)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.860 RON
Valoare atribuită
5.860 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
16.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.860 RON

din 5.860 RON estimat