Atribuită Cumpărare directă

1 spider wave personalizat cu cadru de aluminiu, curbat, cu material panzat SPIDER WAVE, dimensiuni 3/2.30 metri, imprimat pe o fata si 1 material panzat SPIDER (WAVE), dimensiuni 3/2.30 metri, imprimat pe o fata.

Număr anunț
DA25635880
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987 RON
Valoare atribuită
1.987 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987 RON

din 1.987 RON estimat