Atribuită Cumpărare directă

Sapat , prelucrare armatura, etrieri si grinzi Turnat fundatie de egalizare Zidit fundatie, Ridicat stalpi, Turnat fundatie si stalpi Finisat fundatie si stalpi cu coltare , plasa si adeziv Montare palarii, pervaze Aplicat tencuiala decorativa Confectionat si montat porti din structura metalica Materialele necesare nu sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA25642654
Autoritate contractantă
COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
Furnizor / câștigător
GORGAN VASILE (CUI 29868392)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.982 RON
Valoare atribuită
7.982 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.982 RON

din 7.982 RON estimat