Atribuită Cumpărare directă

Album Fetele din Medio Monte format 22x24 cm, 88pg., tipar color fata verso pe hartie cretata 150 gr./mp, coperti carton, tipar color legatorie caserat , laminate, finisare prin coasere in fascicole si brosat in coperti.

Număr anunț
DA25640143
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.770 RON
Valoare atribuită
13.770 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.770 RON

din 13.770 RON estimat