Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni: 180 x 60 x 60 cm, Greutate: 27 Kg cadru metalic vopsit in camp electrostatic roti : 2 cu frana, 2 fara frana poliuretan 4 cm, tapiserie piele sintetica, culori la alegerea clientilor sarcina maxima 180kg, structura demontabila optional suport cearsaf si se liciteaza separat
- Număr anunț
- DA25638499
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 777,31 RON
- Valoare atribuită
- 777,31 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.