Atribuită
Cumpărare directă
DLC HP CE505X/CF280X/C-EXV40/CRG719H 6.9K 6900 COMPATIBIL buc. 35 54.62 1911.7 DLC HP Q5949X/Q7553X 7K 7000 COMPATIBIL buc. 14 64.71 905.94 DLC KYOCERA TK895 BK 12K 12000 COMPATIBIL buc. 4 156.08 624.32 DLC KYOCERA TK895 CYAN 6K 6000 COMPATIBIL buc. 2 184.34 368.68 DLC KYOCERA TK895 MAGENTA 6K 6000 COMPATIBIL buc. 2 184.34 368.68 DLC KYOCERA TK895 YELLOW 6K 6000 COMPATIBIL buc. 2 184.34 368.68 DLC HP CF226X/CRG052H, 9K 9000 COMPATIBIL buc. 14 84.03 1176.42 CARTUS COMPATIBIL HP CF259X (FARA CIP), 10K(HP MFP 428DW) 10000 COMPATIBIL buc. 3 92.44 277.32 DLC HP CF217A/CRG047 BK 1.6K (M102A) 1600 COMPATIBIL buc. 3 84.03 252.09 DLC HP CE278A/CRG726/CRG728 2.1K (CANON ) 2100 COMPATIBIL buc. 8 48.74 389.92 DLC XEROX 106R01413 (WC5222/WC5225) 20K 20000 COMPATIBIL buc. 2 117.65 235.3 DLC KYOCERA TK3130, 25K 25000 COMPATIBIL buc. 2 147.06 294.12 KONICA MINOLTA TNP-49 BK (MINOLTA C3351) 13000 ORIGINAL buc. 3 138.36 415.08 NINESTAR EPSON T1281 BK, 13 ml - COMPATIBIL buc. 2 10.92 21.84 NINESTAR EPSON T1282 CYAN, 13ml - COMPATIBIL buc. 2 10.92 21.84 NINESTAR EPSON T1283 MAGENTA - COMPATIBIL buc. 2 10.92 21.84 NINESTAR EPSON T1284 YELLOW - COMPATIBIL buc. 2 10.92 21.84 DLC BROTHER TN3480, 8K 8000 COMPATIBIL buc. 3 75.63 226.89 DLC DRUM UNIT BROTHER DR3400, 30K 30000 COMPATIBIL buc. 1 79.83 79.83
- Număr anunț
- DA25641467
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.982,33 RON
- Valoare atribuită
- 7.982,33 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.