Atribuită Cumpărare directă

51B2H00 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL LEXMARK MS417 MS517 MS617 MX417 MX517 MX617 (*) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * MS617dn/MS417dn/ MX317dn/MX617de/MS517dn/ MX517de/MX317dn

Număr anunț
DA25629266
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.339,70 RON
Valoare atribuită
1.339,70 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339,70 RON

din 1.339,70 RON estimat