Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g,500coli/top Brilliant - 200 buc Agrafe birou 33mm 100buc/cutie - 20 buc Agrafe birou 50mm 100/cutie - 20 buc Capse 24/6 KANGARO 1000buc/cutie - 80 buc Pix Pensan Triball - 100 buc

Număr anunț
DA25633200
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Iasi (CUI 27683355)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533,80 RON
Valoare atribuită
2.533,80 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.533,80 RON

din 2.533,80 RON estimat