Atribuită Cumpărare directă

PLEXIGLASS INCOLOR 1015 x 2050 4 MM

Număr anunț
DA25638355
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,77 RON
Valoare atribuită
332,77 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,77 RON

din 332,77 RON estimat