Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte

Număr anunț
DA25643618
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Arges (CUI 4317916)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,38 RON
Valoare atribuită
555,38 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,38 RON

din 555,38 RON estimat