Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant profesional hidroalcoolic 5L, Dr. Stephan Descol - 75 7322 bidon 1 Pulverizator cu presiune 16l, Heinner GPV005 buc 1 Banda adeziva 50 mm x 33 m, pentru avertizare, alb/rosu, Vibac (2048577) 6790-r rola 1 Banda adeziva 50 mm x 33 m, pentru avertizare, galben/negru, Vibac (2043927) 6790-g rola 1 Sticker pardoseala Pastreaza distanta, 50 x 5 cm, autocolant plastic + protectie folie laminare 3buc/set 5001 set 3
- Număr anunț
- DA25628460
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.43 FERDINAND (CUI 29429052)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,98 RON
- Valoare atribuită
- 511,98 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.