Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pansament cu alginat de calciu (SORBALGON) 10/20 cm. - 15buc. (5 buc/cut..) - 3cut., valoare fara TVA de 214.60lei/cutie, respectiv pret unitar fara TVA de 42,92lei/buc.

Număr anunț
DA25629649
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,80 RON
Valoare atribuită
643,80 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,80 RON

din 643,80 RON estimat