Atribuită Cumpărare directă

SP 21 PG. X14 LEI = 294 247,5 PG X 18 LEI = 4455

Număr anunț
DA25641273
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Arad (CUI 13583968)
Furnizor / câștigător
LINGUAPRO LANGUAGE SOLUTIONS SRL (CUI 36332043)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.749 RON
Valoare atribuită
4.749 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.749 RON

din 4.749 RON estimat