Atribuită Cumpărare directă

LC82.1 - Flacoane de sticla ROTH Rotilabo ND18, 5 ml, 100 buc/ pac: 1 pac. 0056.1 - Seringi sterile Roth Injekt fara ace, 3 ml, 100 buc/ pac: 2 pac. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, Nagy-Simon Timea. Responsabil achizitie: Simona Muntean. Termen de livrare: maxim 4 sapt.

Număr anunț
DA25637327
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,56 RON
Valoare atribuită
147,56 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,56 RON

din 147,56 RON estimat