Atribuită Cumpărare directă

1.Sina 35 cm pt motoferastraie Stihl: 2 buc. 2.Colt pentru alcatuirea lantului de motoferastrau: 156 buc. 3.Pila rotunda 4.0 x 200 mm: 1 buc. 4.Rezerva autocut 3.0 mm x 271 m: 1 buc. 5.Autocut 56-2: 3 buc. 6.Aparatoare pentru motocoasa STIHL FS 510: 2 buc. 7.Disc de ferastrau circular 225-48, dinti lance(disc circular pentru motocoase de mare putere): 2 buc. 8.Inel de protectie pentru discul motocoasei STIHL FS 510: 2 buc.

Număr anunț
DA25589334
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.607,90 RON
Valoare atribuită
1.607,90 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.607,90 RON

din 1.607,90 RON estimat