Atribuită Cumpărare directă

-compatibile pentru autopipeta tip Eppendorf-Brand-Socorex; -culoare: albastre; -marimi: 200-1000 μl; -compozitie material: polipropilena; -forma ergonomica; -structura moale si flexibila; -nesterile, fiind ambalate vrac-1000 buc/punga; -masurare de inalta precizie; -de unica folosinta; -inscriptionate C.E. -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive) (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, dimensiuni si adresa producator ). Mod de ambalare 500 buc/set.

Număr anunț
DA25580264
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,88 RON
Valoare atribuită
114,88 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,88 RON

din 114,88 RON estimat