Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 30 buc. Hypox 5 litri bid 2 Igienol dezinfectant universal bidon de 4 litri bid 2 Sapun lichid 5 litri bid 1 Prosoape bucatarie set 24 Masca protectie,material netesut, 3 straturi buc 300 Manusi Latex pudrate albe100 buc/cut marime M pachete 4 Lotiune pentru maini cu 70% alcool bid 3 Dozator sapun lichid 1 L buc 3
- Număr anunț
- DA25580809
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.386 RON
- Valoare atribuită
- 2.386 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.