Atribuită Cumpărare directă

omestos 5 litri - 22 buc x 40.34 lei cif cream 2 litri - 20 buc x 29.41 lei detergent pardoseli 5 l- 22 buc x 29.41 lei detergent parchet 5 litri - 7 buc x 29.41 lei rezerva mop bumbac - 45 buc x 5.04 lei biocarpet - 25 buc x 8.40 lei coada lemn cu filet - 10 buc x 3.36 lei perie covoare - 3 buc x 6.72 lei rezerva mop plat - 8 buc x 8.40 lei saci menaj 60 litri - 35 buc x 5.88 lei saci menaj 120 litri - 18 buc x 7.56 lei saci menaj 240 litri - 4 buc x 12.61 lei solutie geam 4.5 litri - 8 buc x 29.41 lei solutie geam cu puylverizator - 14 buc x 5.04 lei vanish pentru perdele - 8 buc x 12.61 lei detergent automat 10 kg - 3 buc x 66.39 lei calgon 500 gr - 3 buc x 10.08 lei clor 2 litri - 8 buc x 5.88 lei detergent manual 1.8 kg - 19 buc x 12.61 lei mr. muscle gel 1 litru - 4 buc x 15.13 lei cif pentru inox 435ml - 2 buc x 17.65 lei detergent pt vase 5 litri - 2 buc x 40.34 lei burete de vase - 40 buc x 0.42 lei lavete (6 buc/set) - 8 buc x 7.56 lei sano floor 2 litri - 2 buc x 22.69 lei matura pvc - 10 buc x 6.72 lei alcool sanitar 500ml - 36 https://e-licitatie.ro:8881/#buc x 7.14 lei masca protectie - 100 buc x 4.20 lei manusi menaj - 30 buc x 4.20 lei manusi protectie - 11 buc x 3.36 lei detartrant 0.8 litri - 27 buc x 6.72 lei covor exterior - 2 buc x 16.81 lei

Număr anunț
DA25585723
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.623,53 RON
Valoare atribuită
5.623,53 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.623,53 RON

din 5.623,53 RON estimat