Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare -NESTERILIE / NEPUDRATE- 10 CUTII MARIMEA L; 100 CUTII - MAR S; 200 CUTII- MAR M;

Număr anunț
DA25586907
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.750 RON
Valoare atribuită
7.750 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.750 RON

din 7.750 RON estimat