Atribuită Cumpărare directă

Dezmembrare Numar Cadastral

Număr anunț
DA25584580
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAF PROIECT OPERATIV SRL (CUI 37542256)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat