Atribuită Cumpărare directă

RAR ARAD ( 793/07.05.2020 ) : Inlocuire unitate cuptor. Reparatie unitate mecanica.Inlocuire cartus toner. Reparat mecanism tractare hartie. Testare si verificare .

Număr anunț
DA25589281
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat