Atribuită
Cumpărare directă
HDD Extern Apacer AC233 2.5'' 1TB USB 3.1, Black garantie: 36 luni PN: c3328043 Cod produs al producatorului AP1TBAC233B-S Nume produs External HDD Apacer AC233 2.5'' 1TB USB 3.1, Black Producător Apacer Categorie produs Hard disk - extern Tip hard disk (HDD) Standard (platan magnetic) Factor de forma 2,5 in Capacitate 1 TB Interfata USB 3.1 Sursa alimentare Cablu USB 3.1 Latime 80,4 mm Inaltime 15 mm Lungime 127,7 mm Greutate neta 152 g Informatii suplimentare Culoare: negru Transport gratuit . pol199l fpl231l #279645
- Număr anunț
- DA25584545
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,58 RON
- Valoare atribuită
- 249,58 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.