Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie conform descrierii.

Număr anunț
DA25581697
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.720,40 RON
Valoare atribuită
3.720,40 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.720,40 RON

din 3.720,40 RON estimat