Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pt. dezinf. chirurg. si igienica a mainilor cu etanol Desderman Pure - 1 litru-50 FLACOANE Dezinfectant rapid suprafete - Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru cu pulverizator-40 BUC VA RUGAM SA NE TRIMITETI SI AVIZE LA DEZINFECTANTI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25589925
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat