Atribuită Cumpărare directă

FILE PROTECTIE A4 NOKI / Hartie xerox A3 / DOSAR PVC noky / RIGLA 30CM / DOSAR CARTON MAPA

Număr anunț
DA25581650
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Furnizor / câștigător
ZIGZAG PAPER SRL (CUI 38008710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.471 RON
Valoare atribuită
1.471 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.471 RON

din 1.471 RON estimat