Atribuită
Cumpărare directă
Termometru digital de frunte cu infrarosu SIMBIO SB4800, alb-mov - 2 buc Set masti de protectie EVA, EN 149, 3 straturi, 50 bucati, albastru - 4 cutii Livrarea se va face la sediul autoritatii contractante: Mun. Campina, str. Republicii nr. 16A, persoana de contact Gabriela Honciu, tel. 0731991092
- Număr anunț
- DA25573017
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 38300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,10 RON
- Valoare atribuită
- 907,10 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.