Atribuită Cumpărare directă

Prelungire 12 module plus suport la pretul de 710.10 lei fara TVA valoare aproximata, pret propus de catre unitatea noastra .Aplicatie sa fie destinata completarii diplomelor si certificatelor din urmatoarele domenii: Invatamant gimnazial, Invatamant preuniversitar, Invatamant superior,Primarii, Formare Profesionala Adulti, Personal Didactic si Ministerul de Interne cu oferirea de suport tehnic

Număr anunț
DA25575670
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI 17276044)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat