Atribuită Cumpărare directă

furnizare partituri musicale conform anuntului ADV 1139757/06/04/2020 1. It’s Christmass 2. My Fair Lady 3. Avatar Soundtrack Highlights 4. A Home Alone Christmas from HOME ALONE 5. The Lord of the Rings 6. Slavonic Dances

Număr anunț
DA25586190
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI 14301186)
Cod CPV
22114400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,40 RON
Valoare atribuită
3.360,40 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,40 RON

din 3.360,40 RON estimat