Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori auto conform anuntului de publicitate ADV1145041. Acumulatorii uzați nu se vor preda ofertantului declarat câștigător.

Număr anunț
DA25587098
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.165,14 RON
Valoare atribuită
5.165,14 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.165,14 RON

din 5.165,14 RON estimat