Atribuită Cumpărare directă

1 REZERVOR ALB ACRYL AP110 RIO #4025416728719 buc 1 96.6387 2 VAS WC CU EVACUARE LATERALA ALB-H8215380000001 #4014804965164 buc 1 116.8067 3 CAPAC WC SELECTA 22DESE00 #8605027404798 #8606109034063 buc 1 79.8319 4 CUIER SA-07 METALIC DUBLA SANOBI #5948977005350 buc 1 18.479 5 K08-002 LAVOAR PRESIDENT P45-1G #5907536602980 buc 1 71.4286 6 RULETA STANLEY 3M BLISTER #3253560304874 buc 1 16.7227 7 SUPORT PROSOP BARA B07 #5901095612602 buc 1 63.0252 8 SP3240 RACORD EXTENSIBIL D32-40 CROMAT #3375537182220 buc 1 13.437 9 SILICON SANITAR TRANSPARENT (C)#8691451080400 #4015000407199 buc 1 13.0252 10 SET FIX. LAVOAR 10X125MM #2000000240619 buc 1 4.1176 11 BATERIE LAVOAR ELSA ECOL.CROM BEC2EA #5902194900157 buc 1 113.4454 12 VENTIL A33 BUCATARIE METAL D.70 #8594045934199 buc 1 8.3193 13 COT WC EXTENSIBIL A97 #8594045933468 buc 1 20.084

Număr anunț
DA25588557
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,36 RON
Valoare atribuită
635,36 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,36 RON

din 635,36 RON estimat