Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk portabil Western Digital Elements Portable SE, 2TB, USB 3.0, 2.5inch, Black

Număr anunț
DA25596884
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
39173000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246,33 RON
Valoare atribuită
246,33 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246,33 RON

din 246,33 RON estimat