Atribuită Cumpărare directă

mere - 120 kg banane - 2 cutii (mai verzi) salata verde - 40 buc varza alba - 60 kg rosii - 10 kg gulii mici - 20 buc sfecla rosie - 20 kg oua - 60 buc castraveti - 20 kg dovlecei - 20 kg ardei gras - 10 kg ridichi - 10 kg morcovi - 70 kg ceapa verde - 20 leg

Număr anunț
DA25572609
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
GUZEL YURT SRL (CUI 32705042)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.421,11 RON
Valoare atribuită
1.421,11 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.421,11 RON

din 1.421,11 RON estimat