Atribuită
Cumpărare directă
Banda adeziva 50 mm 2 buc. x 3.03 Fluid corector solvent 2 buc. x 3.78 Hartie copiator A4 50 top x 11.74 Pix 6 buc. x 1.26 Creion corector Milan 3 buc. x 5.55 Agrafe mari color 5 cut. x 2.94 Agrafe mici color 10 cut. x 1.01 Cub hartie notes 100 file 2 buc. x 3.19 Post-it 2 buc. x 2.44 Guma sters 3 buc. x 0.92 Ascutitoare 2 buc. x 2.44 Elastice 1 punga x 3.36 Rigla 30 cm color 3 buc. x 1.51 Capsator 80 file include 3 cutii capse 1 buc. x 68.07 Perforator 1 buc. x 63.36 Creion Rotring 0.7 3 buc. x 12.44 Mine creion 0.7 3 set. x 3.53
- Număr anunț
- DA25590485
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855,76 RON
- Valoare atribuită
- 855,76 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.